English
русский
Українська

Trending:

Usta jak u Jolie: życiowy hack, jak szybko dodać objętości ustom, stał się wirusowy na TikTok

Kateryna MalayDama
TikTok pokazuje sposób na dodanie objętości ustom

W sieci pojawił się nowy sposób na dodanie objętości ustom w domu, bez zastrzyków i innych manipulacji wyglądem. Piękności na platformie TikTok wypróbowują nową metodę, próbując osiągnąć efekt pulchnych ust hollywoodzkiej aktorki Angeliny Jolie.

Do tej koloryzacji ust potrzebna jest tylko szminka i ołówek. OBOZREVATEL postanowił opowiedzieć więcej o nowej technice nakładania makijażu (aby zobaczyć zdjęcie, przewiń do dołu strony).

Blogerki urodowe z całego świata zapoczątkowały pewien trend. Polega on na tym, że piękności oglądają lifehacki innych dziewczyn i starają się je powtarzać.

Nowy sposób na życie rozprzestrzenił się w sieci

Blogerki ukrywają usta na środku, przyciskając je do siebie i rysują zgrabną linię w miejscu, w którym się kończą, wychodząc poza kontur. W ten sposób optycznie powiększają usta bez efektu "brudu".

Piękności malują usta w nowy sposób

Tę technikę można łatwo powtórzyć w domu z dowolnym kolorem szminki i ołówka, jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami i nie odbiegasz zbyt daleko.

Blogerki kosmetyczne powtarzają life hack

Zaletą nowej metody jest to, że ściśnięte usta pomagają narysować wyraźną linię ze względu na napiętą skórę, podczas gdy znacznie trudniej jest narysować je w pozycji rozciągniętej.

Piękności pokazują swoje wyniki

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na naszym kanale Obozrevatel Telegram i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Inne wiadomości

Trend w modzie czy zły gust? Andre Tan doradził, jak prawidłowo nosić ubrania w panterkę

Trend w modzie czy zły gust? Andre Tan doradził, jak prawidłowo nosić ubrania w panterkę

Trend lamparta został stworzony przez Christiana Diora