English
русский
Українська

Trending:

Psycholog-stylista wyjaśnił "czarny wygląd" alyona alyona i Jerry Heila podczas Narodowej Selekcji 2024 i nazwał kolory, które przynoszą sukces

Daria Morhan wyjaśnia kostiumy alyony alyony i Jerry'ego Heila oraz mówi nam, jakie odcienie ubrań przynoszą sukces

Ukraińska psycholog i stylistka Daria Morhan skomentowała "czarny wygląd" zwycięzców Konkursu Piosenki Eurowizji 2024, Alyona Alyona i Jerry Heil. W finale wykonawcy wystąpili przed kamerą w ciemnych odcieniach.

W ekskluzywnym komentarzu dla OBOZ.UA Morhan opowiedziała, jak odcienie ubrań wpływają na postrzeganie osoby. Ekspertka podzieliła się również paletą, która przyniesie sukces.

Czarne stroje alyony alyony i Jerry Heil na Narodowych Wyborach 2024

Czarny ma kilka znaczeń

Według ekspertka czerń jest dość niejednoznacznym kolorem. "Z jednej strony rzeczywiście ma bezpośredni związek ze smutkiem i niezbyt przyjemnymi uczuciami, ale z drugiej strony jest bardzo głęboki i symbolizuje pewne ograniczenia" - powiedziała Morhan, podkreślając, że wojna na pełną skalę trwa już prawie 2 lata. "Dlatego nie można tego postrzegać jako płaskiego obrazu, dzieje się to w 3D, jeśli nie 5D" - wyjaśniła.

Kolor kostiumów można wytłumaczyć sytuacją, w której żyjemy

Wpływ koloru ubrań na postawy wobec ludzi

Morhan zauważyła, że "ubrania mówią trzema głównymi językami": kolorem, kształtem i fakturą. "Najważniejszy jest język kolorów. Dlatego kolory zawsze mają wpływ zarówno na użytkownika, jak i na innych" - powiedziała. Według stylistki, gdy wybieramy ubrania dla siebie lub gdy widzimy określony zestaw kolorów na kimś innym, nasza percepcja jest również podsumowywana przez nasz stan emocjonalny. "Na przykład ludzie, którzy czują się źle, widzą coś złego w strojach dziewcząt" - wyjaśniła psycholog.

Kolor stroju ma wpływ zarówno na noszącego, jak i na jego otoczenie

Jakie kolory przynoszą sukces

"Jeśli jest to poważna dziedzina, dziedzina biznesu, dziedzina, w której liczy się przede wszystkim dieta, bardziej odpowiednie będą zimne kolory i powściągliwe kolory" - powiedziała Morhan. "Szara paleta lub podobne odcienie, które przekazałyby twoje intencje, byłyby tutaj odpowiednie.

Powinieneś rozważyć obszar, w którym chcesz odnieść sukces

"Jeśli mówimy o czymś bardziej kreatywnym, czymś, co ma więcej wspólnego z kreatywnością, gdzie celem jest w jakiś sposób dotknąć emocji widza, cieplejsze i jaśniejsze odcienie będą odpowiednie" - dodała ekspertka.

Niedawno alyona alyona wyjaśniła wybór czerni na występ duetu podczas National Selection 2024. Według raperki, ma ona wiele czarnych elementów w swojej garderobie i jest to jej sposób na wyrażanie emocji i uczuć. Jednak europejscy fani rozpoczęli gorącą dyskusję w komentarzach i poprosili o zmianę wizerunków gwiazd. Przeczytaj więcej w naszym artykule.

Wcześniej OBOZ.UA mówił o 9 trendach w modzie na wiosnę 2024: co będą nosić wszystkie kobiety.

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na kanale OBOZ.UA Telegram i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Inne wiadomości

Znajdź 11 zwierząt na obrazku: wciągająca łamigłówka

Znajdź 11 zwierząt na obrazku: wciągająca łamigłówka

Puzzle i złudzenia optyczne poprawiają zdrowie neurologiczne
W maju trzy znaki zodiaku poprawią swoje życie: kto ma największe szanse

W maju trzy znaki zodiaku poprawią swoje życie: kto ma największe szanse

Bądź otwarty na nowe możliwości i wyjdź ze swojej strefy komfortu
Dwa znaki zodiaku wkrótce spotkają bratnią duszę: kto stanie w obliczu fatalnego okresu

Dwa znaki zodiaku wkrótce spotkają bratnią duszę: kto stanie w obliczu fatalnego okresu

Twoje serce wie, czego potrzebujesz, więc nie ignoruj jego wskazówek