English
русский
Українська

Trending:

5 kolorów pedicure, które będziesz chciała nosić przez cały rok

Karina Vishnyakova
Jakie kolory pedicure będą modne w 2024 roku?. Źródło: Pinterest

Sezon sandałowy tuż tuż, więc czas pomyśleć o pedicure. Chociaż jest to mniej popularny temat w porównaniu do manicure, niektóre kolory i odcienie będą wyróżniać się bardziej niż inne w 2024 roku.

"Rozpoczęcie nowego roku trendów jest tak ekscytujące, ponieważ jest to całkowity reset mentalności i nastroju" - mówi Olivia Van Iderstein, wiceprezes ds. treści i kreatywności w salonie paznokci Olive & June Women. Jedynym problemem przy tak wielu opcjach pedicure jest to, że trudno jest wiedzieć, z którym odcieniem rozpocząć sezon letni.

Kremowy żółty

Jakie kolory pedicure będą modne w 2024 roku

Technik paznokci Zola Hansorigt powiedziała, że jeden z jej ulubionych kolorów, maślany żółty, będzie popularny w 2024 roku. Wspaniałą rzeczą w tym odcieniu żółtego jest to, że jako pastelowy jest idealny na wiosnę i wczesne lato.

Wszystkie odcienie niebieskiego

Jakie kolory pedicure będą modne w 2024 roku

Niebieski pedicure nigdy nie jest zły. Możesz nawet zrobić każdy paznokieć w zupełnie innym odcieniu niebieskiego. "Wiele osób ma tendencję do bardziej zabawnego pedicure i myślę, że w cieplejszych miesiącach zobaczymy nieoczekiwaną popularność niebieskiego" - powiedziała znana stylistka paznokci Deborah Lippmann.

Chrom

Jakie kolory pedicure będą modne w 2024 roku

Kiedy kilka lat temu chromowane paznokcie stały się modne, ludzie nie mogli się nimi nacieszyć. I nie zmieni się to w najbliższym czasie. "Chromowane paznokcie są w czołówce od dwóch lat z rzędu i trend ten utrzyma się w 2024 roku" - mówi specjalistka od paznokci Juanita Huber-Mille.

Mięta

Jakie kolory pedicure będą modne w 2024 roku

W 2023 roku prognostycy trendów WGSN powiedzieli Glamour, że kolory matcha i miętowa zieleń mają "uspokajający efekt". Eksperci nie tylko mieli rację, ale nadal potrzebujemy tych odcieni w naszym życiu, ponieważ według stylistki paznokci Julii Diogo, zielony lakier do paznokci, każdy jego odcień, będzie modny w 2024 roku.

Beżowy

Jakie kolory pedicure będą modne w 2024 roku

"Wygląda na to, że spokojny luksus pozostanie tu na jakiś czas" - powiedziała ekspertka od paznokci Michelle Nguyen. - "Wiele osób preferuje teraz elegancki, minimalistyczny wygląd paznokci. Jak powiedział technik paznokci Jin Sun Choi: "Wszechstronne i dyskretne, beżowe odcienie nude tworzą szykowny i wyrafinowany wygląd, który nigdy nie wyjdzie z mody".

Wcześniej OBOZ.UA informował o sześciu luksusowych kolorach paznokci, na które każdy zwróci uwagę.

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na naszym kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Inne wiadomości

Lekka sałatka bez majonezu w 5 minut: zdrowa i nieszkodliwa dla sylwetki

Lekka sałatka bez majonezu w 5 minut: zdrowa i nieszkodliwa dla sylwetki

Najprostsze połączenie produktów
Puszyste ciasto czekoladowe: z czym gotować

Puszyste ciasto czekoladowe: z czym gotować

Potrzebujesz jednego bardzo prostego składnika