English
русский
Українська

Trending:

Rozkloszowany garnitur i szpilki. Ołena Zełenśka pojawiła się publicznie w wyrafinowanym wyglądzie

Kateryna MalayDama
Ołena Zełenśka pokazała stylową kokardę. Źródło: Telegram/@FirstLadyOfUkraine

Pierwsza Dama Ukrainy Ołena Zełenśka spotkała się w Kijowie z niemiecką minister współpracy gospodarczej i rozwoju Svenją Schulze w wyrafinowany biznesowy sposób. Odwiedziły one Narodowy Uniwersytet Medyczny Bogomolec, aby omówić dalsze kroki w celu pogłębienia partnerstwa medycznego między oboma krajami.

Na oficjalne spotkanie z lekarzami Ukrainka wybrała klasyczny czarny garnitur, który podkreślił jej pewność siebie i determinację. Zdjęcia i filmy zostały opublikowane w mediach społecznościowych Ołeny Zełenśkiej.

Pierwsza dama wybrała jasną koszulę w słoneczny dzień. Kremowy materiał pięknie podkreślał cerę i blond włosy żony, dodając jej wizerunkowi ciepła i życzliwości.

Pierwsza dama wybrała lekką koszulę w słoneczny dzień

Jednocześnie czarny dwuczęściowy garnitur z rozszerzanymi spodniami i wydłużoną marynarką symbolizował stanowcze i niezachwiane intencje Pierwszej Damy, jej pewność siebie i siłę umysłu.

Czarny dwuczęściowy garnitur symbolizował pewność siebie i siłę umysłu

Strój wyglądał efektownie, ale jednocześnie kobieco i romantycznie, ponieważ Ołena Zełenśka założyła eleganckie szpilki ze spiczastymi palcami, które są obecnie u szczytu mody.

Strój wyglądał spektakularnie
Ołena Zełenśka założyła na nogi eleganckie szpilki

Nawiasem mówiąc, kiedyś nosiła inne buty - w męskim stylu. Dowiedz się, na czym polegał ten wybór i jak Ukrainka łączyła go ze stylowymi strojami tutaj.

Jak wcześniej informował OBOZ.UA, Ołena Zełenśka zawsze była przywiązana do jednego stylu spodni. Szerokie nogawki są obecnie bardzo popularne w biznesowym dress code, a ekspertka od mody wyjaśniła dlaczego.

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na kanale OBOZ.UATelegram i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Inne wiadomości