English
русский
Українська

Trending:

Cztery niezbędne rzeczy, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie tego lata

Co każda kobieta powinna mieć w swojej letniej garderobie?

Letnie stroje są bogate w różnorodność, a to często rodzi pytanie, jakie są podstawowe rzeczy, które należy kupić, aby uniknąć kupowania wielu niepotrzebnych rzeczy. Co więcej, odpowiednie ubrania mogą zaoszczędzić sporo miejsca w szafie i w walizce, którą można zabrać ze sobą na wakacje.

Chociaż styliści mówią o elementach podstawowej garderoby z każdego żelazka, nikt nie wyjaśnia, które elementy są specjalne na okres letni. Według Marie Claire przy wyborze ubrań należy preferować pastelowe lub monochromatyczne kolory.

Lekka sukienka

Najlepszą opcją na letni wygląd, według źródła, jest sukienka z plisowaną spódnicą lub plisowana. Są to te, które najmniej się marszczą. Jednak na wakacje warto wybrać sukienkę monochromatyczną, białą lub czarną.

Lekka sukienka

Sandały

W letnie upały para wygodnych sandałów sprawi, że stopy podziękują. Sneakersy, które są mega popularne wśród młodych ludzi, nie są najlepszą opcją do stylizacji z delikatną klasyczną sukienką. Są jednak świetnym wyborem do codziennego życia w mieście.

Sandały

Strój kąpielowy

Chociaż strój kąpielowy jest prawie zawsze pomijany, jeśli chodzi o znalezienie letniej garderoby kapsułowej, jest to pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl, gdy znajomi sugerują wyjazd na wakacje nad jezioro lub rzekę. Dlatego warto pomyśleć o idealnym stroju kąpielowym z wyprzedzeniem, aby nie skończyć na wybieraniu czegoś, co masz w pośpiechu.

Strój kąpielowy

Wiklinowa torba plażowa

Duże wiklinowe torby nie nadają się tylko na plażę. Dzięki swojej przestronności i klasycznemu wzornictwu świetnie nadają się do chodzenia po mieście.

Wiklinowa torba plażowa

Wcześniej OBOZ.UA informował, jakie rodzaje okularów przeciwsłonecznych będą modne w 2024 roku. Oczy powinny być chronione przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na naszym kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Inne wiadomości