English
русский
Українська

Trending:

Jak wyregulować kształt brwi: proste wskazówki

Yulia PoteriankoDama
Dzięki tym wskazówkom nigdy nie popełnisz błędu, jeśli chodzi o modelowanie brwi. Źródło: Stworzony z pomocą sztucznej inteligencji

W zasadzie nie ma dobrego lub złego kształtu brwi - odpowiednia pielęgnacja brwi będzie podstawą każdego makijażu. Eksperci twierdzą jednak, że trójkątny kształt jest najtrudniejszy.

Profesjonalna artystka brwi Tatum Hargraves podzieliła się na swoim TikTok, jak szybko nadać im pożądany kształt. Według niej, najlepiej pomoże w tym specjalna maszynka do usuwania nadmiaru włosków z brwi.

Zacznij od narysowania ołówkiem konturu pożądanego kształtu. Nawiasem mówiąc, dotyczy to wszystkich brwi - nie tylko trójkątnych. Tylko wtedy, gdy masz w głowie gotowy kontur, nie będziesz golić nadmiaru. Nie należy polegać na własnym poczuciu piękna i perfekcyjnych ruchach. Możesz sprawić, że Twoje brwi będą zbyt cienkie lub asymetryczne.

Jeśli chodzi o używanie maszynki do golenia, usiądź w pozycji, w której masz wystarczająco dużo światła i nie ma silnych cieni. Wykonuj powolne i płynne pociągnięcia. Zwłaszcza jeśli nigdy nie próbowałaś tej metody modelowania brwi. Blogerka zapewnia, że nie ma w tym nic skomplikowanego, ale ważne jest, aby stworzyć sobie pożądany kontur i nie spieszyć się podczas golenia włosków.

Jednak w komentarzach subskrybenci Tatum zauważyli, że trójkątny kształt brwi sam w sobie nie jest zły i niektórym podoba się taki, jaki jest. "To dobrze, jeśli lubisz swoje brwi!" blogerka odpowiedziała i zauważyła, że jej rada nie jest bezpośrednim przewodnikiem do działania, ale raczej zaleceniem dla tych, którzy chcieliby zmienić coś w swoim wyglądzie, jak to zrobić bez błędów.

Wcześniej OBOZ.UA powiedział, jak ukryć zarost podczas makijażu bez konieczności jego usuwania.

Subskrybuj kanały OBOZ.UA na Telegramie i Viberze, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami.

Inne wiadomości

W jakim cieście gotować kwiatostany cukinii: udany i niedrogi przepis

W jakim cieście gotować kwiatostany cukinii: udany i niedrogi przepis

Są chrupiące, mają pikantny smak i przyjemny aromat
Jak zrobić sos pesto z pietruszki: idealny do makaronu lub zupy

Jak zrobić sos pesto z pietruszki: idealny do makaronu lub zupy

Może być przechowywany w lodówce przez długi czas
Ketchup pomidorowo-jabłkowy na zimę: świetna alternatywa

Ketchup pomidorowo-jabłkowy na zimę: świetna alternatywa

Pasuje do prawie wszystkich potraw
Obfite placki ziemniaczane z cukinią na szybki lunch lub kolację

Obfite placki ziemniaczane z cukinią na szybki lunch lub kolację

Okazuje się, że są bardzo pożywne