English
русский
Українська

Trending:

Jak wyglądać szczuplej: stylistka zdradza 8 modowych trików

ObozrevatelDama
Stylistka celebrytów Yuliko odtajniła techniki, aby wyglądać szczuplej za pomocą ubrań. Źródło: pexels.com.

Juliko, stylistka gwiazd, podzieliła się prostymi zasadami doboru ubrań, które pomogą wizualnie pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. Według niej te proste techniki stylistyczne będą skuteczne w użyciu.

Na swoim Instagramie ekspertka wybrała najlepsze zdjęcia, które sprawią, że sylwetka będzie bardziej smukła. Stylistka radzi zwrócić uwagę na ubrania, które wizualnie wydłużą wzrost. Monochromatyczny obraz złożony z rzeczy w tym samym kolorze lub w różnych odcieniach wydłuży sylwetkę. Szpiczaste buty sprawią, że nogi będą dłuższe i szczuplejsze. Dekolt w kształcie litery V pomoże wydłużyć szyję i podkreślić dekolt.

Jak wyglądać szczuplej: stylistka zdradza 8 modowych trików

Aby wizualnie wydłużyć sylwetkę, Juliko radzi komponować stylizacje zgodnie z pionem kolorystycznym. Wybieraj ubrania w podobnych odcieniach lub kolorach, które tworzą linię wzdłuż ciała. Pionowe nadruki i linie można łatwo stworzyć, wybierając elementy z zamkami błyskawicznymi, guzikami, paskami, długimi paskami i szalikami, które są odpowiednio rozmieszczone.

Jak wyglądać szczuplej: stylistka zdradza 8 modowych trików

Tworząc wizerunek mający na celu wizualną redukcję kilku kilogramów, stylista radzi skupić się na talii akcentującej. Spodnie z wysokim stanem będą najbardziej udanym wyborem. Będą pasować do wszystkich typów sylwetki, ponieważ pomogą wizualnie wyrównać proporcje ciała, zmniejszając objętość bioder i podkreślając cienką talię.

Yuliko zauważa, że dobrym rozwiązaniem jest dodanie paska do stylizacji. To akcesorium tworzy akcent w miejscu, w którym zaczynają się nogi. W związku z tym, im wyżej umieścisz pasek, tym wyżej będziesz wyglądać wizualnie. Lepiej jednak zachować ostrożność przy wyborze tego uniwersalnego akcesorium, ponieważ im szersza talia w obwodzie, tym węższy pasek jest potrzebny.

Jak wyglądać szczuplej: stylistka zdradza 8 modowych trików

Wcześniej OBOZ.UA pisał o 5 najlepszych letnich sukienkach, które stały się anty-trendami w 2024 roku.

Mamy tylko zweryfikowane informacje w kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Inne wiadomości

Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Mogą być spożywane samodzielnie lub dodawane do wypieków