English
русский
Українська

Trending:

Siedem luksusowych letnich fryzur dla kobiet 50+, które odmładzają i dodają uroku

Kateryna Malay
Po 50. roku życia włosy stają się gorsze, więc potrzebujesz specjalnej fryzury. Źródło: Pexels

Po 50. roku życia włosy tracą objętość, stają się cieńsze i bardziej łamliwe. Zmienia się również struktura twarzy, pojawiają się zmarszczki, a skóra traci elastyczność. Odpowiednio dobrana fryzura pomoże optycznie skorygować owal twarzy, podkreślić atuty i dodać włosom grubości.

Nie ma uniwersalnych wskazówek dotyczących wyboru fryzury. Warto skonsultować się z doświadczonym fryzjerem, który pomoże dobrać fryzurę odmładzającą i dodającą uroku. Redakcja She Finds podpowiedziała, z jakich 7 opcji możesz śmiało wybierać tego lata.

Długie loki

Lekko falowane włosy mogą dodać młodzieńczości dzięki swojej miękkości, objętości i kobiecości. Nie jest tajemnicą, że mocne i długie włosy są oznaką zdrowia, więc ta warstwowa i prosta fryzura wizualnie odejmie kilka lat.

Długie włosy odmładzają

Teksturowany asymetryczny bob

Teksturowanie pozwala technikowi pracować z zaletami i wadami. Dzięki wyraźnemu kształtowi boba można podkreślić swoje atuty, skorygować owal twarzy i pozbyć się rozdwojonych końcówek.

Tekstura pozwala technikowi paznokci pracować z zaletami i wadami

Pixie

Fryzura pixie jest często polecana kobietom ze względu na łatwość pielęgnacji, wszechstronność i zdolność do wizualnego dodawania objętości. Jest to stylowa fryzura, która pasuje do wielu piękności po 50. roku życia i ułatwia życie.

Pixie wygląda stylowo

Grzywka

Grzywka może być świetnym dodatkiem do Twojego wyglądu. Pomagają ukryć zmarszczki na czole, podkreślają oczy, sprawiają, że twarz jest bardziej symetryczna i dodają objętości u nasady włosów.

Grzywka pomaga ukryć zmarszczki na czole.

Włoski bob

Uniwersalna długość tego wariantu boba pozwoli stworzyć go zarówno paniom, które potrzebują zebrać włosy, jak i tym, które lubią demonstrować swoją kobiecość luźnymi pasmami. We włoskiej interpretacji boba dominują niedbale skręcone pasma, jakby po kąpieli w słonej wodzie.

Bob zawsze wygląda drogo

Bixi

Warstwowy charakter fryzury bob wizualnie dodaje włosom objętości, dzięki czemu wyglądają na bardziej bujne i dynamiczne. Bob jest zwykle strzyżony na cienkich włosach, dzięki czemu wydają się grubsze i bardziej teksturowane, a jego popularność wśród młodych ludzi pozwala na tworzenie odpowiednich skojarzeń.

Bixi jest zwykle strzyżony dla cienkich włosów

Drabiny

Charakterystyczna dla Jennifer Aniston fryzura ze skróconymi pasmami przy twarzy zawsze będzie modna, ponieważ dodaje stylizacji swobody, prostoty i uroku. Dlatego aktorka nadal nosi tę fryzurę w wieku 55 lat.

Aniston nosi swoją charakterystyczną fryzurę od wielu lat

Wcześniej OBOZ.UA opowiedział o 5 najlepszych fryzurach bob dla kręconych włosów.

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na naszym kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Inne wiadomości