English
русский
Українська

Trending:

Twój tusz do rzęs wytrzyma dłużej: ten nieoczekiwany life hack czyni cuda

Yulia PoteriankoDama
Tusz do rzęs będzie trwalszy, jeśli wyczyścisz szczoteczkę po każdym użyciu. Źródło: Stworzony z pomocą sztucznej inteligencji

Nie wystarczy znaleźć odpowiedni tusz do rzęs. Ważne jest również, aby używać go prawidłowo, aby nie wysychał. W końcu nic nie psuje makijażu bardziej niż suchy tusz do rzęs, który z czasem się rozmazuje.

Profesjonalni wizażyści mają na to specjalny sposób. Jest on bardzo łatwy do zastosowania. OBOZ.UA zdradza wszystkie szczegóły.

Wszystko czego potrzebujesz to alkoholowy środek antyseptyczny i ręczniki papierowe. Na pierwszy rzut oka ich użycie może wydawać się dziwne. Jednak profesjonaliści, którzy korzystali z tego życiowego hacka, twierdzą, że jest on zaskakująco skuteczny.

Pomysł polega na czyszczeniu szczoteczki po każdym użyciu. Weź ręcznik papierowy, nałóż na niego środek antyseptyczny i wytrzyj nim szczoteczkę tuszu do rzęs lub eyelinera. W ten sposób mniej zaschniętych cząstek tuszu do rzęs wpada z powrotem do tubki i nie miesza się z produktem, co oznacza, że tusz do rzęs dłużej nadaje się do użytku.

Zapobiega również gromadzeniu się suchych cząstek na szczoteczce. W rezultacie pozostaje skuteczny i dobrze rozczesuje rzęsy podczas użytkowania.

Chcesz jeszcze bardziej wzmocnić efekt swojego tuszu do rzęs? Jeśli używasz zalotki, nie zapomnij jej rozgrzać przed użyciem. Możesz to zrobić za pomocą suszarki do włosów. Ciepłe (nie gorące!) urządzenie lepiej podkręci rzęsy, a tusz utrwali ten efekt.

Subskrybuj kanały OBOZ.UA na Telegramie i Viberze, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości

Trend w modzie czy zły gust? Andre Tan doradził, jak prawidłowo nosić ubrania w panterkę

Trend w modzie czy zły gust? Andre Tan doradził, jak prawidłowo nosić ubrania w panterkę

Trend lamparta został stworzony przez Christiana Diora