English
русский
Українська

Trending:

Przełom lub upadek: horoskop tarota dla koniunkcji Jowisza i Urana pod koniec kwietnia 2024 r.

AstroObozStyl życia
Jowisz w koniunkcji z Uranem w Byku będzie kosmicznym błogosławieństwem dla wielu znaków. Źródło: Stworzony z pomocą sztucznej inteligencji

Jeśli zauważyłeś, jak sprawy ostatnio przyspieszyły, może to być spowodowane połączeniem Urana i Jowisza, które spotkały się w konstelacji Byka w połowie marca i pozostaną razem do połowy maja. Ich bliskość osiągnie szczyt 20 kwietnia. Wydarzenie to ma miejsce raz na 14 lat i przynosi nieoczekiwane szczęście i ważne przełomy.

Astrologowie odkryli, co ta kombinacja obiecuje wszystkim znakom zodiaku, wykorzystując moc kart tarota. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co to przyniesie.

Baran: Cesarz w pozycji odwróconej

Jesteś bardzo blisko radykalnego zwrotu wydarzeń. I ten zwrot będzie w pozytywnym kierunku. Jednak odwrócona pozycja tej karty wskazuje, że nie bierzesz pełnej odpowiedzialności za wynik, którego szukasz. Szczęście jest po twojej stronie, zwłaszcza jeśli chodzi o osiągnięcie wolności finansowej, ale pieniądze i bogactwo mogą mieć trudniejszy czas na znalezienie cię bez odpowiedniego porządku i struktury.

Byk: Królowa Mieczy

Twoja karta sugeruje, że cały rok 2024 może być dla ciebie niezapomniany. Chociaż w twoim życiu zaszło (i nadal zachodzi) wiele zmian, staraj się unikać podejmowania decyzji opartych wyłącznie na emocjach. Konstruktywna krytyka i logika są niezbędne, aby stać się królową lub królem swojego życia. Jesteś w stanie zrodzić pomysł, który może teraz doprowadzić do wielkiego sukcesu.

Bliźnięta: Czwórka Pentakli w pozycji odwróconej

Obfitość występuje w wielu formach i możesz jej doświadczyć w niematerialny sposób. Zamiast gonić za bogactwem, pieniędzmi lub dobytkiem w tym czasie, staraj się być hojny z tym, co już masz. Nie przywiązuj się do rzeczy, a Wszechświat da ci coś, co naprawdę pozostanie z tobą na zawsze. To prawdziwa duchowa mądrość.

Rak: Sprawiedliwość w pozycji odwróconej

Jesteś na celowniku karmy. Podczas tej rzadkiej koniunkcji Jowisza z Uranem możesz odkryć, że ktoś nie był z tobą szczery. Dotyczy to zwłaszcza osób z kręgu towarzyskiego lub zawodowego. Będziesz musiał to zaakceptować i polegać na wszechświecie, aby uwolnić się od tego połączenia. Gdy wszystko się ułoży, poczujesz, że sprawiedliwości stało się zadość.

Lew: Dziewięć Pentakli w pozycji odwróconej

Zwróć uwagę na swoje finanse. Jeśli lekkomyślnie wydawałeś pieniądze, ta karta prosi cię o dokonywanie rozsądniejszych wyborów przy użyciu swoich zasobów, aby uniknąć poważnych strat. Zamiast podejmować ryzyko finansowe, zachowaj umiar i oszczędzaj co tydzień. Nawet jeśli masz tylko niewielką kwotę do zaoszczędzenia.

Panna: Strona Pentakli.

Twoja ciężka praca zostanie wkrótce nagrodzona. Jowisz jest planetą obfitości i będzie szczególnie korzystny dla twojego znaku. Twoja przyszłość może obejmować nieprzewidywalny sukces, wyrażony w formie premii, podwyżki wynagrodzenia, a nawet znacznego zwrotu z poprzednich inwestycji. Możesz też nagle wpaść na genialny pomysł, kiedy najmniej się tego spodziewasz.

Waga: Karta Mieczy jest odwrócona.

Poszukaj uziemienia. Twoja karta mówi, że nadszedł czas, aby porzucić jałowe myśli i zwrócić uwagę na swoje ciało. Jeśli za dużo myślisz lub nadmiernie analizujesz osobę lub sytuację, możesz paść ofiarą własnych impulsów i działać pochopnie, kierując się fałszywymi informacjami lub nawet plotkami. Staraj się teraz spędzać więcej czasu w samotności, aby lepiej słyszeć siebie i unikać zwodniczych wibracji.

Skorpion: Karta Pucharów

Twoja strategia osiągnięcia wielkiego przełomu polega na połączeniu intelektu i emocji. Twoja intuicja prowadzi Cię do pomysłu, ale także zachęca do lepszego studiowania i odkrywania tego, co przynosi Ci obecna chwila. Sformułuj wszystkie pytania, które Cię nurtują i zbadaj, co życie daje Ci teraz. Szukaj głębiej. W końcu to twoja supermoc, która może wynieść cię na nowe wyżyny.

Strzelec: Cesarzowa w pozycji odwróconej

Potężny Jowisz jest twoją planetą, a jego spotkanie z Uranem może być dla ciebie bardzo pouczającym momentem. Czeka cię przełomowy nowy początek, ale aby w pełni wykorzystać tę okazję, musisz najpierw ponownie połączyć się ze szczerym i głębokim poczuciem wdzięczności za to, co już masz. Rozejrzyj się wokół siebie i zwróć uwagę na otaczające Cię piękno, a następnie obserwuj, jak przyciągasz je jeszcze bardziej.

Koziorożec: Słońce

Odważ się błyszczeć tak, jakby cały wszechświat należał do ciebie. Obfitość i sukces są wynikiem twoich wielkich wysiłków. Dziel się swoim światłem i dawaj osobisty przykład - wnieś magię w życie innych. Jesteś prawdziwym liderem, a sposób, w jaki inspirujesz innych, prowadzi do przełomowych momentów i genialnych pomysłów. Możesz więc zasłużyć na swoje miejsce w centrum uwagi.

Wodnik: Piątka Mieczy

Co jest dla ciebie ważniejsze, wzajemny postęp czy zwycięstwo? Ta karta ostrzega, że jeśli jesteś zaangażowany w rywalizację, nerwowa energia połączenia Jowisza z Uranem może działać przeciwko tobie. Alternatywnie, możesz szukać rozwiązania tajemniczego pytania lub sytuacji. Odpowiedzią, której szukasz, jest osiągnięcie głębokich stanów poprzez medytację. Tam zobaczysz coś, co wskaże ci drogę.

Ryby: Piątka różdżek

Jesteś kochankiem, a nie wojownikiem. Ale ta karta zachęca do angażowania się w zdrową rywalizację i/lub dialog. Współpraca i wymiana pomysłów z tymi, którzy myślą inaczej, z pewnością rozpali twój wewnętrzny ogień, a może nawet doprowadzi do nieoczekiwanej ekspansji. Nowe miejsca, ludzie i pomysły są bramą do wglądu i zupełnie nowego poziomu.

Wcześniej OBOZ.UA powiedział, które znaki odniosą ogromny sukces w sezonie Taurus.

Subskrybuj kanały OBOZ.UA w Telegramie i Viberze, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości

Lekka sałatka bez majonezu w 5 minut: zdrowa i nieszkodliwa dla sylwetki

Lekka sałatka bez majonezu w 5 minut: zdrowa i nieszkodliwa dla sylwetki

Najprostsze połączenie produktów
Puszyste ciasto czekoladowe: z czym gotować

Puszyste ciasto czekoladowe: z czym gotować

Potrzebujesz jednego bardzo prostego składnika