English
русский
Українська

Trending:

Wszystko się rozpadnie: wydarzenie astrologiczne w kwietniu spowoduje spustoszenie we wszystkich znakach zodiaku

AstroObozStyl życia
Może nas czekać krach, który zamiast tego pobudzi dalszy wzrost. Źródło: Stworzony z pomocą sztucznej inteligencji

Pierwszy tydzień kwietnia tego roku upłynął pod znakiem retrogradacji Merkurego i korytarza zaćmieniowego. I choć korytarz ten został zamknięty przez zaćmienie Słońca 8 kwietnia, astrologowie ostrzegają, że największy chaos dopiero przed nami.

Powodem tego jest spotkanie Urana, władcy zmian i rewolucyjnych transformacji, z Jowiszem, odpowiedzialnym za ekspansję i wzrost, w znaku Byka. Nastąpi to 20 kwietnia. Astrologowie powiedzieli nam, do czego doprowadzi to niebiańskie wydarzenie.

Co oznacza koniunkcja Jowisza i Urana

Koniunkcja tych dwóch planet wzmocni cechy obu z nich. Kiedy dzika planeta nagłych zmian zderza się z siłami sukcesu, wyniki z pewnością będą dramatyczne. Będą to nie tylko znaczące przełomy, ale także nieoczekiwane upadki.

W czasie koniunkcji Jowisza z Uranem panują rewolucyjne nastroje. Ludzie chcą działać zdecydowanie i osiągać zmiany tu i teraz, zamiast czekać, aż stanie się to naturalnie. Często prowadzi to do przełomowych odkryć, narodzin wybitnych kreatywnych pomysłów oraz powstań, protestów i rewolucji społecznych. Ponieważ koniunkcja ta ma teraz miejsce w Byku, możemy również zobaczyć nowe początki i szybkie zmiany w obszarach finansów, rolnictwa, produkcji żywności, wartości i naszych relacji z naturą.

Jowisz i Uran łączą się raz na 14 lat. Ostatnim razem, gdy spotkały się w 2010 roku w Baranie, miała miejsce Arabska Wiosna, seria protestów w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, która doprowadziła do obalenia kilku dyktatur.

W gwiazdozbiorze Byka ta wybuchowa para spotkała się po raz ostatni w maju 1941 roku. W tym okresie zakończył się Londonderry Blitz, seria brutalnych bombardowań stolicy Wielkiej Brytanii przez nazistów, która trwała prawie 9 miesięcy, złamanie kodu niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma, która była uważana za niewrażliwą, oraz narodziny rewolucjonisty w świecie muzyki, Boba Dylana.

Czego spodziewać się tym razem

Efekt spotkania Jowisza z Uranem w Byku potrwa kilka tygodni. Ponieważ Byk jest znakiem ziemi, prawdopodobnie zobaczymy zmiany, wzrost i podekscytowanie w obszarach związanych z samą Ziemią. Dlatego astrologowie przypisują niedawne trzęsienie ziemi na Tajwanie zbliżaniu się tego kosmicznego wydarzenia.

Na poziomie osobistym Byk jest związany z naszym poczuciem własnej wartości. Byk, Lew, Skorpion i Wodnik szczególnie silnie odczują wpływ koniunkcji Jowisza z Uranem. Jaki dokładnie będzie ten wpływ? Astrologowie twierdzą, że doświadczymy wyzwolenia poprzez całkowite zniszczenie. Coś, co wydaje się upadkiem, w rzeczywistości otworzy nowe pole aktywności i da nam nowe perspektywy. Wystarczy mieć głowę podniesioną do góry i otwarty umysł. Tak, zmiany mogą być szokujące, ale przyniosą korzyści i dalszy rozwój.

Wcześniej OBOZ.UA poinformował, które znaki wzbogacą się w kwietniu.

Subskrybuj kanały OBOZ.UA w Telegramie i Viberze, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Opcja na szybką przystawkę
Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Potrzebujesz tylko dwóch składników
Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Mogą być spożywane samodzielnie lub dodawane do wypieków