English
русский
Українська

Trending:

Poczuj energię uziemienia: prognoza astrologiczna na maj 2024 r.

AstroObozStyl życia
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na maj 2024 r. Źródło: Stworzony z pomocą AI

Maj będzie bardzo pracowitym miesiącem z astrologicznego punktu widzenia. Ogólnie rzecz biorąc, wiosna przyniesie możliwość ponownego połączenia się z wewnętrzną siłą i pokaże sposoby na osiągnięcie harmonii.

Maj będzie miesiącem głębokiego uzdrowienia z przeszłych traum, przyjęcia wolności i ustanowienia zupełnie nowej filozofii życia. Astrologowie twierdzą, że po korytarzu zaćmień i retrogradacji Merkurego, niebiańskie tranzyty w końcu dadzą ci szansę na przerwę i realizację najważniejszych marzeń.

Tranzyty astrologiczne w maju

Maj przyniesie uziemiającą energię. To najlepszy miesiąc w roku na odnowę, głęboką transformację i medytację na świeżym powietrzu, ponieważ cztery planety będą znajdować się w ziemskim znaku Byka do 20 maja. Nów Księżyca w Byku z 7 maja to dobry czas na podróże i nowe początki. Kreatywność, wystąpienia publiczne i sport będą sposobem wyrażania siebie i szczęścia.

Najważniejsze daty w maju

2 maja

Retrogradacja Plutona w Wodniku rozpocznie się 2 maja i potrwa do 1 października. Retrogradacja tej planety przyniesie zbiorowe zmiany, które mogą zainspirować wielkie odkrycia i decyzje zmieniające życie. To czas kreatywności, ryzyka, nowych projektów i inwestycji. Okres ten będzie najbardziej udany dla Wodnika, Lwa, Byka lub Skorpiona.

20 maja

20 maja Słońce wejdzie w znak Bliźniąt. Tranzyt przyniesie żywe emocje, niesamowite wydarzenia i dobre wiadomości. Poczujesz się gotowy do zdobywania nowych szczytów. Bliźnięta to towarzyski, rozmowny i nieco niespokojny znak. W tym okresie prawdopodobne są nowe znajomości, ryzyko, podróże i spotkania zmieniające życie.

23 maja

Pełnia Księżyca w Strzelcu ujawni wiele ukrytych aspektów. Dla tych, którzy zbytnio skupiają się na szczegółach, ten okres księżycowy stanowi okazję do optymistycznego i szeroko zakrojonego spojrzenia na złożone projekty i życie w ogóle. Strzelec, Bliźnięta, Panna i Ryby najbardziej odczują to księżycowe wydarzenie.

25 maja

Po pobycie w Byku od 16 maja 2023 r. Jowisz, planeta szczęścia, obfitości i duchowości, wejdzie do Bliźniąt. W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy wszystkie obszary związane z komunikacją (studia, negocjacje, spotkania, wywiady, przemówienia) przyniosą sukces i uznanie. Nadszedł czas, aby pokazać swoje talenty.

Subskrybuj kanały OBOZ.UA na Telegramie i Viberze, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Opcja na szybką przystawkę
Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Potrzebujesz tylko dwóch składników
Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Mogą być spożywane samodzielnie lub dodawane do wypieków