English
русский
Українська

Trending:

Znajdź czajnik na placu zabaw: zagadka z nieoczekiwaną odpowiedzią

Spróbuj znaleźć ukryty element na obrazku przedszkolnego podwórka. Źródło: Jagran Josh

Na placu zabaw można znaleźć wszystko. Na przykład zagadka dnia oferuje znalezienie czajnika ukrytego wśród przejażdżek i zabawek.

OBOZ.UA publikuje zdjęcie, na którym ten obiekt jest ukryty wśród wielu szczegółów, które są dość typowe dla placu zabaw. Spróbuj go znaleźć w niewiarygodnym czasie 7 sekund.

Znajdź czajnik na placu zabaw: zagadka z nieoczekiwaną odpowiedzią

Ludzki mózg jest niesamowitym organem, zdolnym do natychmiastowego przetwarzania ogromnych ilości informacji i znajdowania wzorców tam, gdzie nie wydają się one oczywiste. Jednak w obliczu zadania znalezienia ukrytego elementu w scenie z wieloma elementami, może stać się ofiarą własnej wydajności.

A na tym zdjęciu jest wiele szczegółów. Są dzieci bawiące się sprzętem sportowym, różne przejażdżki rozrywkowe, takie jak zjeżdżalnie i karuzele, budynek przedszkola, a nawet przejeżdżający w tle autobus. Gdzie można ukryć czajnik?

Postaraj się zmniejszyć wpływ rozpraszających elementów i skup się na obrazie. W razie potrzeby powiększ obraz, aby lepiej się przyjrzeć. Ten element obrazu jest dobrze ukryty, więc będziesz musiał zwrócić całą swoją uwagę na szczegóły.

Jeśli czas ucieka, jesteś zmęczony i nadal nie możesz znaleźć czajnika, skorzystaj z poniższej podpowiedzi. A jeśli jesteś pewien, że znalazłeś właściwą odpowiedź, spójrz na nią, aby upewnić się, że poprawnie rozwiązałeś zagadkę.

Znajdź czajnik na placu zabaw: zagadka z nieoczekiwaną odpowiedzią

Subskrybuj kanały OBOZ.UA na Telegramie i Viberze, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości