English
русский
Українська

Trending:

Cztery znaki przechodzą poważną transformację po zaćmieniu korytarza: kto będzie miał nowe życie

AstroObozStyl życia
Horoskop. Źródło: Stworzony z pomocą sztucznej inteligencji

Kwiecień upływa pod znakiem niezbyt korzystnych tranzytów astrologicznych. Korytarz zaćmienia i retrogradacja Merkurego często przynoszą trudności w związkach, słabe zdrowie i opóźnienia w biznesie. Wpływ korytarza zaćmienia jest odczuwalny przez kilka tygodni po jego zakończeniu.

Astrologowie twierdzą, że tranzyty te skłaniają nas do refleksji nad poprzednimi związkami i znalezienia tego, czego naprawdę chcemy w obecnych lub przyszłych partnerstwach. Ważne wiadomości od wszechświata są związane z tożsamością, odkrywaniem naszego celu i kierowaniem naszej energii we właściwym kierunku. Po zakończeniu retrogradacji Merkurego sezon Taurus obiecuje większą stabilność i wytchnienie.

Baran

Po przetrwaniu większości transformującej energii korytarza zaćmienia, w końcu czujesz się wolny. Maj będzie obiecującym miesiącem, szczególnie z Wenus w twoim znaku i Jowiszem gotowym do wejścia w Bliźnięta. Teraz idziesz z prądem i rozumiesz, jakie były lekcje życia.

O wiele łatwiej jest ci marzyć i wierzyć w siebie. Zacząłeś zmieniać swoje poglądy i czujesz się bardziej komfortowo, idąc z prądem, zamiast próbować kontrolować sytuację. W maju rozpocznie się dla ciebie nowa podróż, a sezon Taurus pomoże ci odnieść sukces w karierze. Ponadto prawdopodobne są spotkania zmieniające życie.

Bliźnięta

Jesteś gotowy, aby cieszyć się zabawnym i radosnym okresem, gdy wszyscy zbliżamy się do oczekiwania na wejście Jowisza do twojego znaku. Ten tranzyt przyniesie ci wiele możliwości i atrakcji.

Pojawią się cenne życiowe lekcje i wydarzenia, które nauczą cię być bardziej racjonalnym i zdyscyplinowanym. Istnieje szansa na znaczny wzrost finansowy. Maj przyniesie wiele optymizmu, którego być może brakowało ci w życiu. Będziesz gotowy do podjęcia wyzwań i zostania zwycięzcą.

Panna

Po zakończeniu korytarza zaćmienia wejdziesz w fazę wewnętrznego uzdrowienia. Oś zaćmienia wpłynęła na wrażliwe aspekty twojego życia. Mogłeś stanąć w obliczu prób lub na horyzoncie pojawili się ludzie, którzy w przeszłości spowodowali twoje cierpienie.

Sytuacja ulegnie poprawie, gdy Jowisz będzie gotowy do wejścia w rtęciowy znak Bliźniąt, budząc pragnienie sukcesu i pochwały. W maju w końcu poczujesz się gotowy do ponownego podbicia świata, a wszystkie negatywne emocje nie będą miały nad tobą władzy. Sezon Taurus będzie spektakularny, ponieważ Saturn w Rybach da ci siłę, by spełnić swoje marzenia.

Waga

Sezon zaćmień wywarł na ciebie głęboki wpływ, a ta osobista transformacja nie pozostanie niezauważona. Podczas Taurus, twoja planeta rządząca Wenus przyniesie wiele romansów i radosnych wydarzeń. Poczujesz się bardziej pewny siebie, otwarty i gotowy do stawienia czoła wyzwaniom, które mogą pojawić się na twojej drodze.

Wraz z wejściem Jowisza w inny znak powietrzny, Bliźnięta, maj zapowiada się bardzo obiecująco. Powinieneś nauczyć się odpuszczać zmartwienia i zaufać swojej intuicji. Bądź sobą i nie bój się pokazać niezależnej strony swojej osobowości. Twoja pewność siebie, otwartość i samowystarczalność przyciągną uwagę potencjalnego partnera.

Wcześniej OBOZ.UA poinformował, które znaki przyniosą niesamowite zyski w maju.

Subskrybuj kanały OBOZ.UA w Telegramie i Viberze, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości

Lekka sałatka bez majonezu w 5 minut: zdrowa i nieszkodliwa dla sylwetki

Lekka sałatka bez majonezu w 5 minut: zdrowa i nieszkodliwa dla sylwetki

Najprostsze połączenie produktów
Puszyste ciasto czekoladowe: z czym gotować

Puszyste ciasto czekoladowe: z czym gotować

Potrzebujesz jednego bardzo prostego składnika