English
русский
Українська

Trending:

Karma nikogo nie ominie: horoskop tarota do końca tygodnia

AstroObozStyl życia
Wszechświat zapłaci rachunki w tym tygodniu. Źródło: Stworzony z pomocą sztucznej inteligencji

Ezoterycy wierzą, że karty tarota mogą dać wskazówkę w każdej sytuacji życiowej. Nawet jeśli nie ufasz im jako narzędziu do przewidywania przyszłości, możesz znaleźć naprawdę cenną radę w opisie karty.

Właśnie dlatego astrologowie przygotowali prognozę kart tarota dla wszystkich znaków zodiaku na ten tydzień, a także zidentyfikowali wspólną kartę. Dowiedz się, co karty przewidują dla Ciebie i skorzystaj z otrzymanych porad - mogą być one niezwykle cenne.

Karta tygodnia: Sprawiedliwość

Karma przechadza się gdzieś bardzo blisko. Dla każdego działania istnieje równe i porównywalne przeciwdziałanie. I w tym tygodniu całe dobro i całe zło, które zrobisz, wróci do ciebie. Karma sama w sobie nie jest czymś pozytywnym lub negatywnym. To tylko konsekwencje twoich działań i ważne jest, aby o tym pamiętać. Czasami dobre rzeczy przytrafiają się złym ludziom i złe rzeczy przytrafiają się dobrym ludziom. Ale w tym tygodniu wszechświat wkroczy i upewni się, że ci, którzy wyrządzili krzywdę, będą musieli wziąć za to odpowiedzialność, a ci, którzy pozostawili pozytywny ślad, zostaną docenieni.

Baran: 9 Pucharów

W tym tygodniu twoje życzenia się spełnią. Ta karta oznacza, że twoja zdolność do realizacji najśmielszych marzeń jest na najwyższym poziomie, więc nie daj się złapać na myśleniu o tym, co może pójść nie tak, kiedy tak wiele może pójść dobrze. Wyobraź sobie, że wszystko, czego kiedykolwiek pragnąłeś, jest tuż przed tobą. Poczuj w każdym szczególe, jak wygląda twoje zwycięstwo. Kiedy łączysz się z wibracjami sukcesu, stajesz się magnesem dla tego sukcesu. Pozwól wszechświatowi dać ci wszystko.

Byk: Rycerz Pucharów

Czy Twoja miłość pisze do Ciebie? Czy Twoja druga połówka sugeruje romantyczne wakacje? Rycerz Pucharów oznacza, że ktoś myśli o tobie i próbuje ci zaimponować. Jednak może to być również znak, że jesteś w kimś zakochany i decydujesz, czy wykonać pierwszy ruch. Jeśli nadal masz wątpliwości, niech to będzie znak, że zdecydowanie powinieneś powiedzieć im, co czujesz. Są szanse, że otrzymasz odpowiedź, której oczekujesz.

Bliźnięta: 5 Mieczy

W tym tygodniu będziesz zaangażowany w dramat. Twoja karta to znak, że czeka Cię konflikt, więc staraj się nie ingerować w sprawy innych ludzi i nie pozwól nikomu zakłócać Twojego spokoju. Bądź szczególnie ostrożny z tymi, którym ufasz, ponieważ ludzie mają tendencję do dbania o własne interesy i schlebiania swojemu ego kosztem innych. Jednocześnie nie próbuj brać na siebie odpowiedzialności za odpłacanie komuś za jego zło. Karma jest w drodze - zostaw ją, aby ustanowić sprawiedliwość.

Rak: Słońce

W tym tygodniu rządzi tobą Słońce, które symbolizuje twoje zewnętrzne ja i ogólną pewność siebie. Tak, będziesz musiał wyjść ze swojej strefy komfortu i pozwolić sobie na bycie w oczach opinii publicznej. Nie bój się jasnego światła. W cieniu nie osiągniesz zbyt wiele. Nie pozwól, by ktoś inny przypisywał sobie twoje sukcesy. W tym tygodniu wszechświat chce cię nagrodzić za twój rozwój, więc upewnij się, że jesteś w miejscu, w którym ludzie mogą docenić owoce twoich wysiłków.

Lew: Księżyc

Masz reputację osoby, która bez wysiłku przyciąga uwagę wszystkich, dzięki temu, że rządzi tobą wspaniałe słońce. W tym tygodniu Księżyc zachęca jednak do wyjścia z centrum uwagi i refleksji. Nie staraj się być tym, kim inni chcą, abyś był, skontaktuj się ze swoim wnętrzem. Twoja intuicja jest teraz dokładniejsza niż kiedykolwiek, więc potrzebujesz ciszy i spokoju, aby uświadomić sobie, co twój wewnętrzny głos próbuje ci powiedzieć. Zaufaj całej prawdzie, która się pojawia.

Panna: 8 Pucharów

Czy czujesz się bardziej wrażliwy i wycofany niż zwykle? Czy odwołujesz plany i nadajesz priorytet swojemu wewnętrznemu światu? Ósemka Pucharów oznacza, że przechodzisz przez okres transformacji, ponieważ jesteś zmęczony powierzchownymi związkami i tęsknisz za czymś znacznie głębszym. W tym tygodniu szukasz najwyższego celu i duchowego znaczenia we wszystkim. Pozwól sobie poczuć to wszystko - swój smutek, frustrację i zmęczenie. Takie okresy wymagającej introspekcji zawsze prowadzą do niesamowitego wzrostu i jeszcze głębszego szczęścia na dłuższą metę.

Waga: Diabeł

W tym tygodniu czujesz pokusę, by przejść na ciemną stronę. Chociaż karta Diabła sama w sobie nie jest znakiem ostrzegawczym, reprezentuje ona twoje cieniste ja i wszystkie twoje największe sekrety. Jakie aspekty swojego życia ukrywasz w obawie przed osądzeniem? W tym tygodniu część twojej osobowości, która jest najtrudniejsza do zrozumienia, wychodzi na powierzchnię. Chociaż możesz czuć się zależny od pewnych lęków lub iluzji, nadszedł czas, aby zaakceptować fakt, że szczerość przynosi więcej dobrych rezultatów. Uznanie, że coś już nie działa, jest pierwszym krokiem do poprawy życia.

Skorpion: 3 Pentakle

Chociaż jesteś w stanie podbić świat w pojedynkę, twoja tygodniowa karta zachęca cię do współpracy z innymi. Każdy ma swoje talenty i umiejętności i w ten sposób możemy się wzajemnie wzmacniać. W tym tygodniu powinieneś wykorzystać swoją zdolność do delegowania zadań i zaprosić naprawdę kompetentne osoby do udziału w następnym projekcie. Dzięki takiej współpracy nie tylko wiele się nauczysz, ale skorzysta na tym również twój projekt. Miej wiarę w pomysły innych ludzi i ich zdolność do pomocy w wykonaniu zadania.

Strzelec: Królowa Różdżek

Wszyscy szanują Twoje talenty, zaangażowanie w pracę i zaraźliwą pewność siebie. Ciężko pracowałeś, aby stać się osobą wykwalifikowaną w swoim rzemiośle, aw tym tygodniu będziesz dzielić się bogactwem swojej mądrości. Przekonasz się na własnej skórze, jak ważne jest dawanie pozytywnego przykładu. Nie bądź osobą, która osiąga szczyt, a następnie odpycha wszystkich innych. Zamiast tego wyciągnij rękę do kogoś, kto patrzy na ciebie z góry, ponieważ ktoś wyciągnął do ciebie rękę, kiedy tego potrzebowałeś.

Koziorożec: 3 Różdżki

Poświęciłeś dużo energii na projekt, nad którym pracujesz, aw tym tygodniu w końcu zobaczysz, że poczyniłeś postępy. Trójka Różdżek to znak, że wchodzisz w rytm i nabierasz rozpędu, więc nie powstrzymuj się teraz. Przypływ energii i nowo odkryte poczucie kierunku pomogą ci rozwinąć to, co robisz i osiągnąć więcej. Być może nadszedł czas, aby przyciągnąć nowych ludzi i skupić się na czymś poważniejszym? Udowodniłeś już, że potrafisz zacząć, więc nie wątp w swoją zdolność do ich realizacji.

Wodnik: 3 Pucharów

W tym tygodniu pozbędziesz się poczucia, że twoja szklanka jest w połowie pełna i zdasz sobie sprawę, że twój kubek jest przepełniony. Trójka Pucharów jest zawsze dobrą kartą, ponieważ symbolizuje przyjaźń, jedność i emocjonalne spełnienie. Jeśli czujesz się samotny, nadszedł czas, aby zadzwonić do swoich najlepszych przyjaciół i zaplanować dzień, w którym możesz naprawdę połączyć się ze sobą. Jeśli twoich przyjaciół nie ma w pobliżu, jest to świetny czas na poznanie nowych ludzi. Jeśli czujesz, że nie masz czego świętować, to jesteś w błędzie. Bycie żywym to więcej niż wystarczający powód do zabawy.

Ryby: Królowa Pentakli

Wykorzystujesz swoją zdolność do bycia źródłem miłości, ciepła i troski, na których ludzie mogą naprawdę polegać. Królowa Pentakli zachęca do bycia czyjąś opoką, dotrzymywania obietnic i tworzenia atmosfery bezpieczeństwa i wsparcia. Symbolizuje kogoś, kto rozwija się w środowisku domowym. Oznacza to, że jest to świetny czas, aby spotkać się z ludźmi, których naprawdę kochasz. Może to być również znak, że w tym tygodniu powinieneś po prostu spędzić czas na organizowaniu przestrzeni życiowej, gotowaniu zdrowych posiłków i spędzaniu czasu z rodziną.

Subskrybuj kanały OBOZ.UA w Telegramie i Viberze, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości

Lekka sałatka bez majonezu w 5 minut: zdrowa i nieszkodliwa dla sylwetki

Lekka sałatka bez majonezu w 5 minut: zdrowa i nieszkodliwa dla sylwetki

Najprostsze połączenie produktów
Puszyste ciasto czekoladowe: z czym gotować

Puszyste ciasto czekoladowe: z czym gotować

Potrzebujesz jednego bardzo prostego składnika