English
русский
Українська

Trending:

Retrogradacja Merkurego w kwietniu wstrząśnie znakami: kto będzie miał najtrudniej

Retrogradacja Merkurego wpłynie na wszystkie znaki zodiaku w kwietniu. Źródło: Stworzony z pomocą sztucznej inteligencji

Retrogradacja Merkurego to zjawisko astronomiczne, które występuje 3-4 razy w roku. Może mieć znaczący wpływ na nasze życie, przynosząc opóźnienia, trudności i niespodzianki.

Retrogradacja Merkurego zwróci uwagę na nierozwiązane problemy z przeszłości. Astrologowie twierdzą jednak, że nie powinniśmy obawiać się tego zjawiska, ponieważ pomimo wszystkich kłopotów, w końcu będziemy mieli okazję zamknąć nasze gesty i ruszyć naprzód z nową energią.

Baran

Podczas retrogradacji Merkurego Baran może poczuć się jak inna osoba. To doświadczenie może skłonić Cię do całkowitego przedefiniowania siebie.

Możesz również doświadczyć serii niepowodzeń, które powodują frustrację, ale nie poddawaj się i bądź cierpliwy. Pamiętaj, że nie musisz być lubiany przez wszystkich, aby być rozpoznawanym.

Byk

Podczas retrogradacji Merkurego Byk powinien dokonać introspekcji. Twoje marzenia staną się wyraźniejsze, a wyobraźnia i intuicja będą szersze. Skorzystaj z tej okazji, aby ponownie połączyć się z prawdziwym sobą i odkryć swoją istotę.

Bliźnięta

Bliźnięta poczują, że tracą inspirację i motywację. To sprawi, że poczujesz się bardziej odizolowany i przygnębiony niż zwykle.

Jeśli masz nieporozumienie z przyjaciółmi, bądź szczery, spokojny i otwarcie porozmawiaj o tym, co się stało. Możesz czuć się samotny, ale nie martw się, to normalne i wkrótce minie.

Rak

Retrogradacja Merkurego może wpłynąć na twoje plany zawodowe. Możesz mieć nieporozumienia z szefami i nieporozumienia z podwładnymi. Staraj się łagodnie rozwiązywać konflikty, aby wzmocnić swoje relacje. Bądź cierpliwy zarówno dla swoich współpracowników, jak i dla siebie.

Lew

Możesz czuć się nieco odizolowany i pozbawiony kontaktu ze społeczeństwem. Szukaj pozytywów nawet tam, gdzie wydaje się to niemożliwe, ponieważ wszechświat często pomaga nam znaleźć właściwą ścieżkę tylko wtedy, gdy jesteśmy całkowicie zagubieni.

Zachowaj ostrożność podczas podróży, bądź świadomy swojego otoczenia i nie bądź zbyt ekstrawertyczny.

Panna

Początek roku może być dość trudny dla Panny, a retrogradacja Merkurego jeszcze bardziej zwiększy odczuwany dyskomfort. Przygotuj się na nieoczekiwane wydatki i spłać wszystkie swoje długi.

Kiedy Merkury wróci do normy, w końcu poczujesz ulgę i zaczniesz iść naprzód z nową energią i inspiracją.

Waga

Wagi będą musiały zanurzyć się w głębi swoich relacji. Wyjaśnij swoje rozumienie harmonii, partnerstwa i przeanalizuj swoje podejście do komunikacji z innymi ludźmi. Weź pod uwagę uczucia swojej drugiej połówki i nie popełniaj błędów, na których już się nauczyłeś, aby uniknąć potencjalnych napięć w związku.

Skorpion

Retrogradacja Merkurego może powodować zamieszanie w codziennej rutynie, więc nadszedł czas, aby przemyśleć swoją codzienną rutynę. Pozbądź się negatywnych i destrukcyjnych nawyków i rytuałów, bądź cierpliwy i przejmij kontrolę nad sytuacją.

Strzelec

Strzelec może czuć się znudzony i sfrustrowany podczas retrogradacji Merkurego, ale znajdziesz też wiele ekscytujących wydarzeń i inspiracji.

Postaw swoją przyjemność i samorozwój na pierwszym miejscu. Odtwarzaj i rób, co chcesz, ale nie naruszaj granic innych ludzi.

Koziorożec

Retrogradacja Merkurego zachęca do ponownego połączenia się z korzeniami. Dom może być zarówno punktem wyjścia, jak i celem podróży.

Możesz przypomnieć sobie dawne traumy i na nowo rozpalić dawno zapomniane konflikty, które kiedyś miały miejsce między tobą a twoimi bliskimi. Pamiętaj o pozytywnych lekcjach z przeszłości i nie powtarzaj swoich błędów.

Wodnik

Wodniki staną się zbyt bezpośrednie podczas retrogradacji Merkurego. Możesz być podatny na pochopne stwierdzenia i błędy, więc zastanów się dwa razy, zanim wyrazisz swoją opinię.

Możesz również odczuwać wpływ technologii, więc wykonuj kopie zapasowe ważnych dokumentów.

Ryby

Ta retrogradacja może mieć negatywny wpływ na finanse Ryb. Możesz zacząć być podatny na impulsywne zachowania, więc bądź czujny i pomyśl o wcześniejszym zaplanowaniu budżetu.

Po powrocie Merkurego do normalnego stanu, twoje problemy finansowe zaczną się stopniowo rozwiązywać, zwłaszcza jeśli pracowałeś nad poprawą swoich relacji z pieniędzmi.

Wcześniej OBOZ.UA opublikował horoskop dla wszystkich znaków na kwiecień.

Subskrybuj kanały Telegram i Viber OBOZ.UA, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Opcja na szybką przystawkę
Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Potrzebujesz tylko dwóch składników
Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Mogą być spożywane samodzielnie lub dodawane do wypieków