English
русский
Українська

Trending:

Sezon Taurusa może na zawsze zmienić świat: jak wpłynie na wszystkie znaki zodiaku

AstroObozStyl życia
Horoskop na sezon Byka. Źródło: Stworzony z pomocą sztucznej inteligencji

Byk to znak stabilności i porządku. Astrologowie twierdzą, że po intensywnym wpływie Barana, Byk przyniesie spokój i wytchnienie. Stała ziemska energia zachęci do refleksji i podejmowania racjonalnych decyzji.

Podczas tego astrologicznego wydarzenia szczęście może pójść w jednym z dwóch kierunków. Może nawet pojawić się nieprzewidziane pragnienie rozpoczęcia czegoś od nowa, jeśli od dawna chciałeś coś zmienić. 25 kwietnia retrogradacja Merkurego dobiegnie końca. Będziesz mieć okazję do refleksji i rozwiązania nierozwiązanych kwestii. Wykorzystaj ten czas mądrze, aby uniknąć powtarzania błędów.

Baran

Sezon Taurus przyniesie ważne realizacje. W twoim życiu może dojść do nieoczekiwanego wydarzenia, które zmusi cię do ponownego rozważenia planów na następne sześć miesięcy. Maj rozpocznie się nieco dramatycznie, ponieważ będziesz musiał podjąć ważne decyzje w swoich związkach. Podczas retrogradacji Plutona lekcje z przeszłości zawsze wychodzą na powierzchnię. Ale finansowo wszystko będzie szło dobrze. Żyj jak najlepiej, zgodnie ze swoimi wartościami.

Byk

Słońce wkracza do twojego znaku i pierwszego domu tożsamości i nadszedł czas, aby zaplanować coś wyjątkowego. Być może będziesz musiał poeksperymentować. Pod koniec kwietnia będziesz zmuszony zdecydować, co chcesz zatrzymać, a co porzucić. Skoncentruj się na relacjach, które dają ci siłę, a nie na tych, które kontrolują twoje życie. Retrogradacja Plutona może mieć duży wpływ na twoją karierę. Przygotuj się na nagły sukces i uznanie.

Bliźnięta

Sezon Taurus będzie miał decydujący wpływ na twoje życie. Stworzenie fizycznej i mentalnej przestrzeni do refleksji może doprowadzić do podjęcia niesamowitej, ale nieoczekiwanej decyzji. Maj przyniesie ważne przemyślenia - zaczniesz inaczej patrzeć na historię swojego życia. Być może nadszedł czas, aby poradzić sobie z ukrytymi lękami i zmartwieniami, aby przejść do następnego rozdziału. Pod koniec sezonu Taurus możesz poczuć, że w końcu wyleczyłeś się ze wszystkich traum.

Rak

Prawdziwi przyjaciele powinni uzupełniać twoje życie, a nie tworzyć niepotrzebne problemy. Gdy Słońce w Byku wkracza do jedenastego domu społeczności i przyjaźni, możesz zacząć ponownie oceniać swoje związki. Kosmiczna energia pokaże ci, kim są twoi prawdziwi przyjaciele. Do czasu retrogradacji Plutona w Wodniku w dniu 2 maja, możesz poczuć, że nadszedł czas, aby wykorzystać swoją wewnętrzną siłę. To, co robisz, łączy ludzi. Przygotuj się na nowe projekty, które otworzą ważny etap w twoim życiu.

Lew

Sezon Taurus zachęci Cię do refleksji nad swoimi osiągnięciami. Zadaj sobie pytanie, kto jest po twojej stronie, gdy świętujesz swoje zwycięstwa. Ostatecznie będzie to jedyny związek, który ma znaczenie. Maj przyniesie wiele zwycięstw, ale ważne jest, aby zachować ostrożność: wokół ciebie pojawią się krytycy. Osobiste i zawodowe osiągnięcia pomogą ci piąć się po szczeblach kariery. Ciesz się swoim sukcesem - pracowałeś długo i ciężko, aby osiągnąć swoje cele.

Panna

Zmaterializuj życie, które chcesz prowadzić. Stwórz swoją własną rzeczywistość, gdy Słońce w Byku ustabilizuje twój dziewiąty dom podróży duchowych, fizycznych i edukacyjnych. Będziesz podążać w nowym kierunku. Od 2 maja może być jednak konieczna stopniowa, ale znacząca zmiana stylu życia. Kolejne miesiące zachęcą Cię do zmiany codziennej rutyny i nawyków. Po drodze napotkasz pewne trudności, ponieważ będziesz musiał wyjść ze swojej strefy komfortu.

Waga

Zastanów się, co cenisz, ponieważ Słońce w Byku zapewnia błogosławieństwa w ósmym domu aktywów i długów. Ten okres może podkreślić twoje możliwości finansowe i status. Nadszedł czas, aby czerpać korzyści z ciężkiej pracy. Jednak w życiu osobistym mogą pojawić się nieporozumienia. Ważne jest, aby być cierpliwym i zrozumieć punkt widzenia partnera.

Skorpion

Stabilne relacje nie muszą być nudne. Być może nadszedł czas, aby zmienić coś w swojej codziennej rutynie. Zamiast dążyć do dramatów i kłótni, wykorzystaj tę energię, aby skupić się na budowaniu solidnych fundamentów. Retrogradacja Plutona może ujawnić pewną traumę i ból z przeszłości. W miarę jak będziesz się z tego leczyć, zdaj sobie sprawę, że twoja przeszła trauma mogła wpłynąć na sposób, w jaki postrzegasz teraz bliskie relacje. Ta praca z cieniem nie będzie łatwa, ale pomoże ci ustabilizować swoje życie.

Strzelec

Energia Taurusa zachęci cię do zwolnienia tempa i docenienia zwykłych chwil życia. Ustanowienie codziennych nawyków pomoże stworzyć ciągły komfort. Możesz nawet być przytłoczony wdzięcznością za to, jak piękne stało się twoje życie po okresie emocjonalnych wzlotów i upadków.

Koziorożec

Posłuchaj swojego wewnętrznego romantyka. Sezon Byka zintensyfikuje twoje pragnienia i zmysłowość. Prawdopodobne są nieoczekiwane spotkania i romantyczne randki. Wyjątkowa osoba wkroczy w twoje życie niespodziewanie i nagle, ale poczujesz się jak na księżycu. Ciesz się tym okresem i bądź otwarty na nowe znajomości.

Wodnik

Sezon Taurus zmusi cię do uziemienia się. Będziesz chciał wyremontować lub przynajmniej posprzątać swój dom i zaaranżować swoją przestrzeń osobistą w najlepszy możliwy sposób. To pragnienie może odzwierciedlać głębokie zmiany osobiste, przez które przejdziesz podczas retrogradacji Plutona. Tranzyt ten będzie sprzyjał rozwojowi. Oczywiście okresy transformacji mogą być bolesne, ale powinieneś być cierpliwy na drodze do lepszej przyszłości.

Ryby

Sezon Taurus zachęci cię do poszerzenia horyzontów. Tranzyt Jowisza i Urana może przynieść nieoczekiwane odkrycia. Prawdopodobnie poznasz informacje, które zmienią Twoje życie. Retrogradacja Plutona będzie okresem ponownej oceny wartości i przemyślenia relacji. Będziesz musiał dokonać pewnych zmian w swoim zachowaniu i podejściu do niektórych osób.

Wcześniej OBOZ.UA poinformował, które znaki zodiaku przejdą poważną transformację w najbliższej przyszłości.

Subskrybuj kanały OBOZ.UA w Telegramie i Viberze, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Opcja na szybką przystawkę
Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Potrzebujesz tylko dwóch składników
Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Mogą być spożywane samodzielnie lub dodawane do wypieków