English
русский
Українська

Trending:

Trzy znaki zodiaku otworzą nowy świat miłości: kto będzie miał szczęście 30 kwietnia

AstroObozStyl życia
Dziś jest prawdziwy dzień miłości dla Raka, Skorpiona i Ryb. Źródło: Stworzony z pomocą sztucznej inteligencji

Czasami, aby znaleźć miłość, wystarczy zrobić jeden mały krok. I pożądane jest, aby ten krok był na czas. Ale jak obliczyć właściwy moment?

Astrologowie radzą polegać na swoim horoskopie. W ten sposób nazwali datę 30 kwietnia dobrym czasem na rozpoczęcie lub wzmocnienie relacji między przedstawicielami trzech znaków zodiaku. Tranzyt Księżyca w trygonie do Jowisza przyniesie im wielką radość i możliwość utrzymania szczęścia przez długi czas. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy dziś jest Twój dzień.

Rak

Teraz jesteś gotowy na nowy romans. Przyniesie to bezgraniczne szczęście nie tylko tobie, ale także twojemu partnerowi. A przyszłość będzie wyglądać niesamowicie dla was obojga. Ponieważ oboje odważnie marzycie.

W miarę jak rośniecie jako para, przejmujecie nawzajem swoje cechy i stajecie się coraz bardziej do siebie podobni. Mamy tendencję do kopiowania wzorców zachowań naszego partnera, a im dłużej trwa związek, tym głębsza staje się wzajemna penetracja. I zawsze jest coś wyjątkowego w tej fuzji.

I to będzie ścieżka, którą ty i twój partner podążycie: głęboka wzajemna penetracja i połączenie waszych uczuć do siebie nawzajem. Nic nie może cię powstrzymać. Kierunek, który wybierzesz, jest naprawdę tam, gdzie chcesz iść. Ciesz się swoją podróżą.

Skorpion

Przedstawiciele tego znaku mają tendencję do wchodzenia w związki na poważnie i przez długi czas. Minęło sporo czasu, zanim poczułeś się całkowicie bezpiecznie z wybraną osobą. A teraz czujesz, że ta osoba jest "tą jedyną". I to nie tylko na poziomie emocji, ale także na poziomie umysłu.

Ciężko pracowałeś, aby dojść do tego punktu. I to nie jest przypadek. Twój związek opiera się na codziennych wyborach. Każdego ranka z przekonaniem mówisz sobie: chcę spędzić ten dzień z tą osobą. Nie bierzesz niczego w tym związku za pewnik, a gdy Księżyc trygnie się z Jowiszem, zobaczysz, że może tak być do końca życia.

I to właśnie zbliża ciebie i twojego partnera każdego dnia. Sukces twojego romansu opiera się na wdzięczności za to, że macie siebie nawzajem, a w waszych sercach zawsze jest miejsce na zmiany i rozwój. Jesteś gotowy zaakceptować pomysł, że osoba obok ciebie jest warta twoich wysiłków, uczuć i czasu.

Ryby

Możesz nie mówić tego głośno, ale jesteś szaleńczo zakochany w osobie, z którą jesteś. Mimo że wasze partnerstwo trwa już od jakiegoś czasu, nadal jesteście podekscytowani widząc się każdego ranka, jakby to był pierwszy raz. Twoje życie jest błogosławione i jesteś wdzięczny za to, że podczas gdy na świecie panuje bałagan, twoje życie osobiste układa się bardzo dobrze.

Stanie się to jeszcze bardziej widoczne, gdy Księżyc utworzy trygon z Jowiszem. Poczujesz nową ekscytację w swoich związkach. I nawet jeśli trudno ci to powiedzieć na głos, twoje działania będą mówić głośniej niż słowa. Nawiasem mówiąc, jest to dokładnie to, co twój partner uważa za najbardziej wzruszające w tobie.

Pamiętaj, że jesteś ceniony. Masz u swojego boku osobę, która widzi cię takim, jakim jesteś. Może nie jesteś szczególnie głośny w swoich uczuciach, ale wyrażasz siebie jak nikt inny na świecie. To właśnie rozgrzewa serce twojego romantycznego partnera. To działa teraz i zawsze będzie działać. Księżyc w trygonie z Jowiszem przypomina ci, jakie masz szczęście.

Wcześniej OBOZ.UA opublikował tygodniowy horoskop tarota dla wszystkich znaków zodiaku.

Subskrybuj kanały OBOZ.UA w Telegramie i Viberze, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Opcja na szybką przystawkę
Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Potrzebujesz tylko dwóch składników
Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Mogą być spożywane samodzielnie lub dodawane do wypieków