English
русский
Українська

Trending:

Czas bolesnego odrodzenia: astrologiczna prognoza na przerażającą pełnię Księżyca w Skorpionie 24 kwietnia

AstroObozStyl życia
Pełnia Księżyca. Źródło: Stworzony z pomocą sztucznej inteligencji

Wiosenna pełnia Księżyca w Skorpionie przyniesie wiele trudności i prób. Astrologowie podkreślają, że przed nami okres głębokich przemian i brzemiennych w skutki decyzji.

Kwiecień był również naznaczony ruchem wstecznym Merkurego w ognistym znaku Barana, monumentalnym zaćmieniem i specjalną koniunkcją planet, która zdarza się raz na 14 lat. Zgodnie z prognozą, 24 kwietnia będzie najbardziej intensywną pełnią księżyca w tym roku kalendarzowym.

Skorpion to znak o bardzo silnej energii. Destrukcyjne aspekty pełni Księżyca zostaną nieco złagodzone przez wpływ Byka, który odpowiada za spokój i stabilność. Pełnia Księżyca w Skorpionie jest już uważana za silny cios, a wraz z retrogradacją niektóre znaki będą musiały zmierzyć się z próbą siły.

24 kwietnia Słońce w Byku i Księżyc w Skorpionie utworzą potężną kwadraturę T z Plutonem, symbolem śmierci i odrodzenia, który w tym roku znajduje się w Wodniku.

Pluton nie bez powodu został nazwany imieniem boga podziemi. Reprezentując głębokie transformacje i odrodzenie, Pluton jest niebiańskim władcą Skorpiona. Tranzyty te przyniosą naprawdę kluczowe momenty w życiu, a długoterminowa przyszłość będzie zależeć od podejmowanych przez nas decyzji.

Kwadratura T powstaje, gdy co najmniej dwie planety przeciwstawiają się sobie i obie "kwadraturują" trzecią planetę. Trzecia planeta jest znana jako planeta wierzchołkowa lub centralna. W tym przypadku aktywowane są niezwykle silne energie, które zachęcają do ponownej oceny wartości i porzucenia wszystkiego, co nie jest przydatne.

"Kwadratura T wygląda jak skrzep energii, ostrości i stresu. Symbolizuje sprzeczne aspekty. Ogniskowy Pluton będzie dynamicznym punktem tej konfiguracji" - wyjaśnił astrolog Frank Clifford.

Kwadratury T zawsze schodzą się w tej samej modalności, a w przypadku kwietniowej pełni Księżyca modalność ta jest stała.

Clifford podkreślił, że te astrologiczne aspekty zachęcą cię do pokazania całej swojej odwagi. Aby osiągnąć cel, ważne jest, aby wykazać się odwagą i wytrwałością. Bez odwagi, by iść naprzód pomimo wszelkich przeszkód, nie będziesz w stanie osiągnąć celu.

Podczas kwietniowej pełni Księżyca będziesz musiał zanurzyć się w emocjonalnych głębinach. Poważne wyzwania w związkach mogą być ostrym katalizatorem zmian. Główną lekcją tego miesiąca jest to, że odpuszczanie jest bolesne, ale czasami nie mamy innego wyboru.

Astrologowie twierdzą, że kosmicznym kluczem do postępu jest radykalne odrodzenie, ponowna ocena wartości i przegląd wszystkich interakcji. Pluton symbolizuje zniszczenie w imię tworzenia.

Subskrybuj kanały OBOZ.UA na Telegramie i Viberze, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Opcja na szybką przystawkę
Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Potrzebujesz tylko dwóch składników
Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Mogą być spożywane samodzielnie lub dodawane do wypieków