English
русский
Українська

Trending:

Panny nie powinny gubić się w myślach, a Ryby muszą zdobyć mądrość: Horoskop na 11 kwietnia dla wszystkich znaków

AstroObozStyl życia
Horoskop dla wszystkich znaków. Źródło: Stworzony z pomocą sztucznej inteligencji

Retrogradacja Merkurego nadal wprowadza zmiany w życiu i planach wszystkich znaków. Według prognoz, 11 kwietnia odczuwalny będzie wpływ Marsa w koniunkcji z Saturnem w Rybach.

Astrologowie twierdzą, że nie jest to dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji. Lepiej poświęcić czas na staranne planowanie, przynajmniej do czasu zakończenia retrogradacji.

Baran

Sprawy w pracy pójdą dobrze. Mars przyniesie ci energię rywalizacji i sukcesu, gdy połączy się z Saturnem w Rybach. Dziś rozpoczyna się dwudniowe okno możliwości, w którym możesz komunikować się skutecznie i jasno. To świetny dzień na negocjacje, raporty, podpisywanie umów i spotkania z kierownictwem wyższego szczebla.

Byk

To dobry dzień na rozwiązywanie kwestii prawnych, sporów i konfliktów. Na twoje życie osobiste korzystnie wpłynie planeta romansu, Wenus. W pracy pieniądze będą pochodzić z różnych źródeł. Księżyc wszedł do domu dochodów, wartości osobistych i zasobów. Dziś jest dobry dzień na rozmowę z doradcami finansowymi, którzy mogą doradzić w zakresie inteligentnych inwestycji.

Bliźnięta

Będziesz musiał walczyć o miejsce na słońcu. Pokaż swoje umiejętności komunikacyjne i przygotuj się na silną konkurencję. Dziś Księżyc wkracza do twojego znaku, przynosząc dodatkową dawkę osobistej energii, a ty czujesz się zmotywowany i chętny do wykonywania prac domowych, załatwiania spraw i innych osobistych zadań. Wieczorem daj sobie czas na relaks. Posłuchaj muzyki klasycznej i spędź trochę czasu na świeżym powietrzu. Zapisz swoje przemyślenia i intencje na ten miesiąc.

Rak

Jako jedyny znak rządzony przez Księżyc, jesteś szczególnie wrażliwy na wahania jego zmieniającej się energii. Dzień może rozpocząć się z poczuciem niestabilności, gdy będziesz uważnie przypominać sobie, czy nie zapomniałeś zrobić czegoś niezwykle ważnego. Uważaj na to, co mówisz lub robisz wokół osób, którym nie możesz zaufać. Staraj się uważać na swoje emocje i unikaj kłótni z kolegami.

Lew

To świetny dzień na pomaganie innym. Księżyc wkracza do sektora przyjaźni. Jeśli masz dziś zaplanowane wydarzenie, możesz łatwo znaleźć się w centrum uwagi. To nie jest czas na odkładanie ważnych spraw na później. Postaraj się skupić na rozwiązywaniu bieżących kwestii, które mają wpływ na Twoją karierę.

Panna

Nadmierne myślenie może być wyczerpujące, więc zamiast zatrzymywać wszystkie swoje myśli dla siebie, zapisz je lub podziel się nimi z kimś, komu ufasz. Dziś Merkury w retrogradacji obraca się w twoim 22 stopniu w Baranie, wydobywając na światło dzienne twoje sekretne lęki. Ważne jest, aby żyć chwilą. Ten dzień może być pełen kreatywnych pomysłów. Możesz znaleźć świetny temat na nowy projekt lub wymyślić rozwiązanie problemu, który musi zostać wkrótce rozwiązany.

Waga

Możesz otrzymać nieoczekiwany prezent od krewnego lub kogoś, kto pomógł ci w przeszłości. Wenus będzie miała dziś na ciebie silny wpływ, umożliwiając ci rozpoczęcie nowego projektu lub zadania, które wymaga dużo energii. To także świetny dzień na robienie planów, przygotowywanie się do podróży lub wypełnianie dokumentów.

Skorpion

Jaki jest Twój pomysł na sukces? Posiadanie pięknego domu, kupowanie dóbr luksusowych czy więcej wolnego czasu? Z twoją planetą rządzącą, Plutonem w Byku, twój umysł i uwaga będą skupione na sprawach finansowych. Jesteś gotowy, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i jest to świetny pierwszy dzień, aby rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Możesz dość łatwo zdobyć to, czego potrzebujesz.

Strzelec

Pokaż swoją wewnętrzną siłę i wytrwałość. Wpływ Jowisza, planety sukcesu, pomoże ci zrealizować cenne marzenia. Księżyc wszedł do Bliźniąt, twojego słonecznego domu zobowiązań. Możesz spotkać kogoś w najbardziej nieprawdopodobnych okolicznościach i zdać sobie sprawę, że los połączył was nie bez powodu. Dzisiejszy dzień może być dla ciebie wspaniałą niespodzianką.

Koziorożec

Dzisiejszy dzień przyniesie okazję do zwiększenia swojego bogactwa. Możesz wykorzystać swój największy potencjał do osiągnięcia korzyści finansowych. Księżyc wszedł w znak Bliźniąt, przynosząc radość z codziennych obowiązków i odpowiedzialności. To świetny dzień na sporządzenie budżetu i ustalenie rutyny oszczędzania pieniędzy.

Wodnik

Chcesz być wolny od wszelkich zobowiązań. Jesteś gotowy na plany podróży, a Uran, twoja planeta rządząca, zachęca do filozoficznych poszukiwań, marzeń edukacyjnych i wszelkich odkryć, których chcesz dokonać. Jest to korzystny czas dla kreatywności i wyrażania siebie. Poczujesz się nagle zainspirowany.

Ryby

Możesz znaleźć się na rozdrożu w swoim życiu, karierze lub związkach. Energia Neptuna może sprawić, że trudno będzie ci wiedzieć, co powinieneś zrobić dalej, więc nie spiesz się z podejmowaniem decyzji. Lepiej jest poświęcić trochę czasu i uporządkować swoje myśli. To dobry dzień na słuchanie rad, nawet jeśli się z nimi nie zgadzasz.

Subskrybuj kanały OBOZ.UA na Telegramie i Viberze, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Opcja na szybką przystawkę
Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Potrzebujesz tylko dwóch składników
Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Mogą być spożywane samodzielnie lub dodawane do wypieków