English
русский
Українська

Trending:

Co należy wyrzucić z domu na wiosnę: można to bezpiecznie nazwać śmieciami

Alina MilsentStyl życia
Niektóre stare rzeczy należy bezpiecznie wyrzucić

Wiosna, a zwłaszcza okres przed Wielkanocą, to bardzo sprzyjający czas na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy. Mówi się, że stare, nieużyteczne, zepsute lub zużyte rzeczy mają negatywny wpływ na atmosferę w domu, a nawet mogą odbierać człowiekowi siły witalne.

Nagromadzenie śmieci, według znaków, może "zablokować" pojawienie się wszystkiego nowego i pozytywnego w domu. OBOZREVATEL dowiedział się, co należy wyrzucić z domu na wiosnę.

Stare rzeczy mogą dosłownie sprawić, że "pogrążysz się w przeszłości". Na przykład, masz ochotę i możliwość kupienia nowych dżinsów, ale nie kupujesz ich, ponieważ stare jeszcze się nie zużyły. Chociaż w rzeczywistości te dżinsy już "przeżyły swoją przydatność", straciły nieco swój kształt, wyszły z mody kilka lat temu i już dawno mogłyby zostać wysłane do kosza na śmieci. Z psychologicznego punktu widzenia noszenie nowej rzeczy, która dobrze pasuje, sprawia, że człowiek czuje się bardziej pewny siebie i gotowy na zmiany. A ludzie mówią, że sukces i dobre samopoczucie po prostu "uciekają" przez podarte ubrania.

Tak więc, gdy nadejdzie wiosna, należy przejrzeć swoją garderobę i wyrzucić niepotrzebne rzeczy - nieszczelne skarpetki, zepsute rajstopy, rzeczy z plamami, których nie można już prać, bieliznę, która straciła swój kształt. Istnieje kategoria ubrań, które mogą leżeć w szafie przez lata na różne okazje, które nigdy się nie wydarzą. Rzeczy, które nie są w twoim guście, sukienki i spodnie, które na ciebie nie pasują, można bezpiecznie wyrzucić. Jeśli ubrania są nowe, lepiej oddać je na cele charytatywne.

Przesądni ludzie mówią, że nie należy wyrzucać portfeli, torebek, ubrań dziecięcych i bielizny. Te rzeczy należy spalić.

Subskrybuj kanały Telegram i Viber OBOZREVATEL, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości

Lekka sałatka bez majonezu w 5 minut: zdrowa i nieszkodliwa dla sylwetki

Lekka sałatka bez majonezu w 5 minut: zdrowa i nieszkodliwa dla sylwetki

Najprostsze połączenie produktów
Puszyste ciasto czekoladowe: z czym gotować

Puszyste ciasto czekoladowe: z czym gotować

Potrzebujesz jednego bardzo prostego składnika