English
русский
Українська

Trending:

Wiatr zmian: te sześć majowych dni może wpłynąć na każdy znak zodiaku

AstroObozStyl życia
Horoskop na maj. Źródło: Stworzony z pomocą sztucznej inteligencji

Maj będzie miesiącem przełomów i nowych możliwości. Wszystkie przeszkody i problemy zostaną ostatecznie rozwiązane, a niektóre znaki zodiaku wkroczą na ścieżkę bogactwa i dobrobytu. W ostatnim miesiącu wiosny wiatr zmian będzie skierowany na związki.

Astrologowie opowiedzieli nam o najważniejszych tranzytach niebieskich, które przyniosą dramatyczne zmiany. W maju przypada sześć ważnych dat.

2 maja - retrogradacja Plutona

Pluton, władca podziemi, rozpoczyna retrogradację w Wodniku, angażując nas w poszukiwanie prawdy i głębokiego uzdrowienia. Retrogradacja Plutona zachęca do przemyśleń i rozwoju. Dzięki temu możesz lepiej tworzyć relacje i życie oparte na tym, czego chcesz. Pluton poprosi cię o zanurzenie się głębiej, pracując nad traumą z dzieciństwa i kwestiami związanymi z relacjami. To właśnie ta podróż rzuci światło na ważne prawdy.

7 maja - Nów Księżyca w Byku

Nów Księżyca zawsze symbolizuje nowy początek. Energia Byka będzie zachęcać do racjonalnego i systematycznego rozwiązywania problemów. Byk jest znakiem ziemskim rządzonym przez Wenus, co czyni go szczególnie potężną dźwignią w rozwiązywaniu spraw miłosnych. Tranzyt ten przyniesie więcej jasności, zrozumienia i spokoju. Będziesz w stanie określić, gdzie skierować swoją energię, aby stworzyć harmonijne i stabilne relacje.

15 maja - Merkury w Byku

Merkury wkracza do Byka 15 maja. Tranzyt pomoże nawiązać komunikację. Na pierwszy plan wysuną się tematy komunikacji, interakcji i negocjacji. Merkury rządzi kontraktami i umowami, a wpływ Byka zachęci cię do poszukiwania stabilności w partnerstwie. Musisz mieć jasne wyobrażenie o tym, czego chcesz i strategiczny plan, aby to osiągnąć. Chociaż życie nieuchronnie będzie się różnić od tego, co sobie wyobrażasz, plan, który dziś tworzysz, jest marzeniem, które zrealizujesz jutro.

21 maja - początek sezonu Bliźniąt

Energia Bliźniąt pomoże ci wyrwać się z utrzymującej się depresji. Wykorzystaj ten czas na budowanie relacji osobistych i zawodowych. Ciesz się rozmowami z partnerem, wybierz się na weekendową wycieczkę lub zaplanuj coś nowego, aby cieszyć się razem.

23 maja - Pełnia Księżyca w Strzelcu

Pełnia Księżyca w Strzelcu znajduje się naprzeciwko Słońca w Bliźniętach, co stanowi kontrast, który pomoże ci znaleźć większą równowagę między obowiązkami a pragnieniami. Strzelec ma potrzebę poszukiwania głębszego znaczenia, podczas gdy Bliźnięta mogą preferować rozrywkę i natychmiastową gratyfikację.

23 maja Wenus, planeta miłości, również wkroczy do Bliźniąt, wnosząc więcej energii i niepokoju do związków. Chociaż w niektórych przypadkach może to pomóc otworzyć się na nową miłość, zdecydowanie nie przyniesie to chęci zaangażowania.

25 maja - Jowisz w Bliźniętach

Jowisz, planeta szczęścia i obfitości, wkracza do Bliźniąt 25 maja. Jowisz stara się rozwijać wszystkie obszary życia, a Bliźnięta będą podkreślać tematy związane z komunikacją i przyjemnością. Strzelec, Ryby i Wodnik najbardziej odczują wpływ tego tranzytu. Czekają ich niespodzianki w miłości. Powinieneś zwrócić uwagę na to, co wnosi największą wartość do twojego życia.

Subskrybuj kanały OBOZ.UA na Telegramie i Viberze, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Inne wiadomości

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Podstawowa pasta z tuńczyka: 5 minut na przygotowanie

Opcja na szybką przystawkę
Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Cukier miętowy w 10 minut: jak zrobić niezwykły preparat na zimę

Potrzebujesz tylko dwóch składników
Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Morele w syropie na zimę: soczyste i zachowują swój kształt

Mogą być spożywane samodzielnie lub dodawane do wypieków